Інженерні системи вентиляції для будівель, вентиляція і кондиціювання будівель - Green Project Group

Рішення для систем вентиляції, кондиціонування та опалення, із застосуванням сучасного енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій. Забезпечення оптимального мікроклімату в будівлях і спорудах будь-якого функціонального призначення.

Створення необхідних умов мікроклімату в будівлях складна і неоднозначна завдання. Вибір технічних рішення для забезпечення мікроклімату залежить в першу чергу від функціонального призначення будівлі і його внутрішніх обсягів, а також від прийнятих архітектурних рішень.  

Інженерні системи вентиляції для будівель, вентиляція і кондиціювання будівель - Green Project Group

Мікроклімат приміщень

В кожному випадку системи опалення вентиляції і кондиціонування повинні забезпечувати:

  • Фільтрацію (очищення) повітря;
  • Обмін повітря;
  • Нагрівання і охолодження;
  • Розподіл повітря;
  • Зволоження / осушення повітря;
  • Акустичний комфорт.

Рішення для оптимізації енергоспоживання систем HVAC:

Системи зі змінною витратою повітря:

Застосування VAV-регуляторів (Variable Air Volume) дозволяє створювати системи вентиляції зі змінною витратою. При цих рішеннях продуктивність систем регулюється в кожному приміщенні будівлі індивідуально, за допомогою клапанів і системи автоматизації, і залежить від фактичного навантаження (концентрації СО 2 ). Обсяг повітря, що подається забезпечує необхідні показники якості повітряного середовища. Продуктивність вентиляційних установок задається під потреби приміщень, які вони обслуговують.

Акумулятори холоду:
Рекуперація: