Безпека систем автоматизації та диспетчеризації будівель
471

У сучасній будівлі система автоматизації та диспетчеризації є головним компонентом, який забезпечує функціонування всієї інженерної інфраструктури, і як наслідок, функціонування самої будівлі. Без перебільшення можна стверджувати, що від ступеня надійності і безпеки даної системи залежить функціонування всієї будівлі.

Енергетичний менеджмент
826

Розуміння споживання енергії будівлями має вирішальне значення в досягненні економії. Тільки в тому випадку, коли фасиліті (Facility) служба точно знає, скільки енергії споживається якою системою/установкою і в якій області будівлі, можуть бути розроблені ефективні інвестиційні заходи, які забезпечать найкращий результат.

Енергоефективність будівель. Вплив систем автоматизації будівель.
2081

Структурний перелік функцій автоматизованих систем управління будівлями, а також технічного управління інженерними системами, які мають вплив на енергоефективність будівель.

КОНЦЕПЦИЯ ИНЖИНИРИНГА В СТРОИТЕЛЬСТВЕ
646

Інжинірингова компанія є сполучною ланкою між замовником і підрядником, відповідальність за прийняті рішення, помилки, допущені при будівництві, покладається як на підрядника, так і на інжинірингову організацію.

Преимущества внедрения автоматизированных инженерных систем (BMS систем) от Green Project Group
470

Впровадження систем автоматизації будівель (англ. Building Management System - BMS) при створенні та реконструкції об'єктів регламентується вимогами нормативних документів ДСТУ-Н Б В.2.5-37: 2008, ДСТУ EN 15232-1 діє до: 2017.

Інноваційні рішення для вимірювання витрат води. Автоматизація та диспетчеризація будівель від Green Project Group
603

Функціонал сучасних приладів обліку води дозволяє істотно розширити обсяг вимірюваних даних і надати користувачам щось більше, ніж просто облік споживання води.

Инженерные системы управления зданием BMS. Интеллектуальные здания и сооружения от Green Project Group
444

В даний час практично у всіх комерційних, громадських будівлях і виробничих спорудах BMS впроваджена в якості основної для економії споживання енергоресурсів, створення комфортних умов для перебування людини, забезпечення безпеки.

Оптимизация потребления электроэнергии зданий и сооружений. Инженерные системы электроснабжения от Green Project Group.
436

Системи автоматизації інженерної інфраструктури будівель цивільного призначення дозволяють досягти істотних результатів в оптимізації енергоспоживання без погіршення показників комфорту і безпеки. За умови комплексного підходу до автоматизації показники економії можуть становити від 25% до 30%.