Image

Інженерні системи будівель і споруд
від Green Project Group

Це комплексний підхід до організації інженерної інфраструктури. Оптимізація рішень шляхом досягнення максимально можливого взаємозв'язку між системами опалення, вентиляції, кондиціонування, освітлення, електропостачання, безпеки, моніторингу та вимірювання енергії і службами, включаючи зв'язок, технічне обслуговування та управління.

Сучасна будівля являє собою комплекс складних інженерних систем. Їх злагоджена робота забезпечує не тільки комфорт і безпеку, а й показники енергоефективності, від яких залежать витрати на експлуатацію. Автоматизація інженерних систем (BMS) вирішує ряд завдань управління, оперативного контролю над інженерними системами і об'єднує розрізнені інженерні системи в цілісний інструмент життєзабезпечення будівлі.

Системи автоматизації (BMS) інженерної інфраструктури будівель від компанії Green Project Group дозволяють досягти істотних результатів в оптимізації енергоспоживання без погіршення показників комфорту і безпеки. За умови комплексного підходу до автоматизації показники економії можуть становити від 25% до 30%.

ВИДИ ПОСЛУГ

Проектування
Проектування
Комплексні рішення для інженерних систем будівель і споруд будь-якої складності і призначення. Інженерно-технічні розрахунки, моделювання, багатоваріантне проектування інженерних систем.
 Монтаж інженерних систем
Монтаж інженерних систем
Впровадження автоматизованих систем моніторингу та управління для нових та діючих будівель. Модернізація і обслуговування систем автоматизації. Інсталяція систем розподілу електроенергії та гарантованого живлення, зв'язку та безпеки. Рішення для інженерних систем опалення вентиляції і кондиціонування (HVAC).
 Інжиніринг
Інжиніринг
Комплекс інженерно-консалтингових послуг з підготовки та забезпечення будівельного процесу. Гарантія якості проектної документації і будівельно-монтажних робіт, раціональність і ефективність застосовуваних технологій і інженерних рішень.
Green Project Group (ТОВ "Грін Проджект Груп")

Ми є міждисциплінарною командою, яка здійснює комплексне проектування та управління процесом будівництва інженерних систем будівель і споруд. Основними принципами роботи нашої компанії є професіоналізм, відповідальність перед кожним Клієнтом і надійність впроваджуваних інженерних систем!

РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ БУДІВЛІ

Ми готові запропонувати для наших клієнтів як комплексне рішення (Генеральний підряд), так і рішення для окремих інженерних систем, таких як: автоматизовані системи управління будівлями (BMS); системи електропостачання; системи зв'язку і системи безпеки; системи вентиляції та кондиціонування, опалення, холодо- і теплопостачання; системи водопостачання та каналізації.
Ми розробляємо системи, враховуючи критерії та особливі вимоги кожного типу будівель і його користувачів.
Торговельно-розважальні центри
Рішення по впровадженню автоматизованих інженерних систем для торговельно-розважальних центрів.
Реалізовані нами об'єкти: Аквапарк «AquaSferra», Торговий центр «Форум Львів», Торговий центр «БОНАНЗА», Торговий центр «ЦУМ», Торговельно-розважальний центр «ДОНЕЦЬК СІТІ», Торговий центр «КОНТИНЕНТ».
Бізнес центри
Готелі та готельні комплекси
Автосалони та СТО
Заклади охорони здоров'я
Споруди для спортивних і масових заходів
Споруди транспорту
Житлові багатоквартирні будинки і комплекси
Image

НАШІ ФАХІВЦІ

НОВИНИ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

В даному розділі  Ви зможете знайти корисну інформацію про інженерні системи будівель і споруд: авторські статті та новини ринку в сфері проектування автоматизованих систем (BMS), систем електропостачання, систем зв'язку та систем безпеки для об'єктів нерухомості.

BMS системи успішно впроваджені: