"GREEN PROJECT GROUP" - сучасна компанія, яка заснована в 2014 році командою провідних інженерів в області системного інжинірингу та автоматизації інженерних систем будівель.

Ми є міждисциплінарною командою, що здійснює комплексне проектування та управління процесом будівництва інженерних систем будівель і споруд. Основними принципами роботи нашої компанії є професіоналізм, відповідальність перед кожним Клієнтом і надійність впроваджуваних інженерних систем!

Image

На рахунку колективу компанії GREEN PROJECT GROUP більш десяти років досвіду в проектуванні та впровадженні інженерних систем будівель і споруд, успішна реалізація інноваційних проектів в Україні та за її межами.

Ми брали участь у створенні багатьох великих і функціонально складних об'єктів на всіх етапах проектування і будівництва - від розробки стратегії до опрацювання останньої деталі. Маючи в своєму розпорядженні згуртованою командою, необхідний досвід і сучасної матеріально-технічною базою, наша компанія готова запропонувати якісні інженерно-технічні рішення в сфері проектування, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування інженерних систем.

Завдяки багатому практичному досвіду, сьогодні ми створюємо і реалізуємо детально продумані і складні проекти, що забезпечують в кінцевому підсумку оптимізацію експлуатаційних витрат будівель. Крім того, ми намагаємося створювати об'єкти, які не просто відповідають своєму функціональному призначенню, але і викликають позитивний емоційний відгук у Клієнтів.

Ви можете бути впевнені в тому, що і проект, і його реалізація будуть повністю відповідати Вашим вимогам і Вашому баченню розвитку проекту. Якщо вас зацікавила компетенція нашої компанії, і Ви вважаєте можливим використовувати нашу кваліфікацію на об'єктах, які Ви будуєте - повідомте нам про це.

Ми завжди готові до продуктивної співпраці і з задоволенням розглянемо будь-які пропозиції!

З повагою, колектив компанії «GREEN PROJECT GROUP»